FőoldalHivatalosÉletünkMúltunkSzabadidős helyszíneinkKapcsolatFelvételiElektronikus naplóÉtkezési digitnapló
Főoldal  Hivatalos  Osztályok

Osztályok

7. A osztály

Prefektus: fr. Seres Patrik OFM

Osztályfőnök: Hornyák Lajos

Antal

Attila Bulcsú

Barna

Péter

Boldog

Benjámin

Cser

Lóránt János

Csuhán

Gábor Béla

Fintor

Lőrinc Tamás

Hammer

Ignác

Héjja

Bence Attila

Hulkó

Gellért

Jankovics-Bésán

Gyula Mária-Dénes

Jankovics-Bésán

Jakobus Mária-Dénes

Káldy

László

Kelemen

Özséb

Kelemen

Teofil

Mágnás

Bence

Sali

Viktor Nándor

Steindl

Ábel

Steindl

Fülöp Péter

Wichmann

Marcell

8. A osztály

Prefektus: fr. Rockenbauer Barnabás OFM

Osztályfőnök: Békeffiné dr. Lengyel Zsófia Magdolna

 

Bednárik

Dániel

Bodakos

Bence

Domonkos

Mátyás Boldizsár

Édes

Péter

Erdősi

Bálint

Erős

Vince

Ferenci

Dániel

Ficzere

Márk László

Héder

Dávid Márk

Hoppál

Botond

Illés

Dávid

Karvai

István Marcell

Krámli

Gellért Péter

Ledzényi

Vince

Lévai

Levente

Marret Guy

Viktor

Petri

Domonkos

Rényi

Ferenc Rajmund

Sturcz

Henrik

Szabó

János Levente

Tatár

Dávid

Tóbiás

Levente János

Tóth-Nyári

Kenéz Péter

Valkó

Miklós Barnabás

Verebélyi

István Pál


9.A

Prefektus: P. Zarándy Kleofás OFM

Osztályfőnök: Vizes Marianna 

Bandi

Attila

Baranyai

Péter

Batka

Valér

Bella

Csaba

Bodolai

Zoltán

Borza

Márk

Csete

Róbert József

Csomor

Bálint

Delényi

Zalán Dániel

Dobondi-Reisz

Mendel

Géczy

Fábián

Hammer

Vencel

Hudák

Gergő László

Karácsony

Sándor Gábor

Kontur

Samuel

Kovács

Lázár Tamás

Kovács

Andor János

Mészáros

László

Palkó

Péter Bendegúz

Semegi

László András

Seszták

Bence

Tárnok

Zsombor

Tormási

Gergő

Varga

Roland

Viola

Krisztián

9.B

Prefektus: P. Stipitz Árpád OFM

Osztályfőnök: Rátkai Péter

Barna

Mátyás

Bazsó

Barnabás

Burkódi

Péter

Ciceu

Mihály Krisztián

Dabóczi

Ágoston

Farkas

Máté

Fedasz

Milán

Fintor

Gellért László

Garda

Benedek László

Gyalog

Sándor István

Hock

István

Kapitány

András Zsolt

Kimmel

Tibor

Langróf

Szabolcs István

László

Barnabás

Mátyássi

Miklós

Mátyus

Zsombor Ferenc

Molnár

Ákos József

Molnár

Dániel

Muraru

Dániel János

Ormándi

Ábel Barnabás

Pintér

Miklós Dezső

Rangics

Domonkos

Réti

Gergő

Rózsa

Ádám

Sebestyén

Sándor Zsolt

Stolczenberger 

Áron Máté

Szalai-Benedek

Bálint

Szarka

Barnabás

Tamasi

Teofil

Tuza

Gyula

Végh

Bálint

Zelenai

Balázs József

10.A

Prefektus: P. Radics Dávid OFM

Osztályfőnök: Szánthó Gellért

Bakonyi

Gergő

Eőry

András

Édes

Gábor

Farkas

Olivér

Fekete

József

Forgács

Benedek

Gál

Rupert Bence

Hanza

Richard

Kelemen

Viktor Kornél

Kelemen

Antal

Komlóssy

Tamás Imre

Kozma

Márton

Kukucska

Máté

Lendvai

Bence

Lukács

Bence

Magyar

Kristóf Dániel

Mogyorósi

István Gábor

Nyiri

Rafael

Sarkadi

Mihály Endre

Sonnewend

Kolos Miklós

Sturcz-Molnár

Tamás

Szabó

Csaba

Szabó

Levente

Szalay

Kolos

Szmeskó

Máté

Szomolya

Bálint

Szvorényi

Mihály

Urbán

Bence Zsolt

Valigura

Tamás

Veres

Márk Dominik


10. B osztály

Prefektus/Osztályfőnök: P. dr. Tóth Damján OFM

Bárándi

Marcell

Bíró

Máté

Hanák

Levente Péter

Héder

Balázs István

Józsa

Dávid

Káldy

József Álmos

Kaposi

Botond

Kovács

Iván

Kuti

Zsombor Bonifác

Lászik

Mihály András

Maradi

Ádám Péter

Mihályi

Máté

Molnár

Balázs András

Nászta

Ferenc

Nagy

János Botond

Németh

Benedek József

Petrovics

Bence Barnabás

Rózsahegyi

Bernát

Sashalmi

Bernát

Schönfeld

Ádám Vilmos

Singovszki

Gellért

Skublics

Tamás

Szabó

Bálint

Szőke

Jakab Pál

Tar

Vilmos

Tóth

Ábel

Tverdota

Kristóf László

Viczkó

Szabolcs

Walsh

Brendan Tamás

Zvara

Zsolt Csongor


11.A

Prefektus: P. Hermann Áron OFM

Osztályfőnökök: Balázs Ilona 

Ágoston

István András

Batai

István Ákos

Básty

Gergely Tamás

Cziráki

Péter

Dani

Csaba Dávid

Dapev

Benedek

Dobre

Dénes

Geletey

Simon Péter

Kiss

Botond

Kiss

Balázs Lénárd

Kocsis

Benjámin

Kovács

Pál

Kovács

Vince

Magda

Domonkos

Miczinger

Kolos

Nagy

Márton

Nébli

Gergő Márk

Török

Balázs

Vincze

Péter János

Winkler

Gellért


11.B

Prefektus: Fr. Rompos Norbert OFM

Osztályfőnök: Keppel Dániel

Balássy

László Zoltán

Brunczvik

Mátyás Péter

Busai

Péter

Csőre

Balázs

Fazekas

Sándor

Gajdácsi

Áron Kevin

Gelencsér

Tamás Árpád

Gerencsér

Roland

Gombkötő

Zoltán

Görbe

Máté Ferenc

Hammer

Pál

Keresztes

Kristóf

Lavicska

Bence

Marlok

Máté

Marton-Szűcs

Gergő

Matos

Kolos

Nagy

Balázs Tibor

Nagy

Tamás

Orosz

Ádám

Patziger

Balázs Viktor

Radvánszki

Ábel

Réthy

Bertalan

Ribáry

Mátyás

Szabó

Mátyás Benedek

Szántó

Bence Attila

Torbágyi

Kende

Tóth-Nyári

Zalán Gellért


12. A osztály

Prefektus: P. Lukovits Milán  OFM

Osztályfőnök: Gyóni Erika

 

Afra

Dávid

Berente

Árpád

Csomor

László

Eőry

Zsombor Gyula

Fábián

Márk

Fazekas

Noé

Felber

Márton

Galyasi

Csanád Botond

Garamhegyi

Gellért Győző

Gärtner

Áron Bence

Gieszer

Vince

Gojdár

Lóránt Balázs

Halasi

Kristóf

Hegedűs

Domonkos

Horváth

Álmos Márton

Huszár

Imre Márton

Illés

Marcell

Járóka

Ádám

Kirsch

Péter Kristóf

Kovács

Levente Balázs

Kovács

Ákos

Krohn

István János

Merth

Boldizsár

Nagy

Dénes

Pataki

Martin

Schenk

Bence

Seregély

Áron

Szabó

Mátyás

Varga

Ádám Antal

Vígh

Áron

Vogel

Edvin Dominik

 

12.B

Prefektus: P. Tamás Gábor OFM

Osztályfőnök: Marek Viktor

Almási

Kornél

Andó

Bernát

Bicskei

Botond

Csíkos

Tamás

Dinnyés

Lajos Bernárd

Dömötör

Dávid Tibor

Dudás

Mór

Farkas

Zoltán

Forrás

Balázs

Gégöl

Zsombor László

Gyarmati

Valentin

Horváth

Máté

Illyés

Dániel

Király

Bence

Kis-Kéry

Gábor

Kiss

Tamás

Kubon

Balázs Döme

Lászik

Vince Attila

Markó

Tamás

Molnár

Dávid

Molnár

Levente

Nógrádi

Gergely

Patonai

Dominik Csaba

Pollmann

Norbert

Rozgonyi

Erik

Szigeti-Benedek

Marcell Sándor

Sztankó

Márton

Tornay

Levente

Tóth

Sebestyén

Török

Attila Farkas

Zsigmond

Richárd Bendegúz

Zsoldos

Kolos


 


OK
Hírek
Jelentkezés a Nyílt Napokra
FERENCES DIÁKSZÍNJÁTSZÓ TALÁLKOZÓ
Ferences Ösztöndíj Alapítvány
Nyitott Templomok Napja
VENI SANCTE
Ferencesek Esztergomban - helytörténeti kiállítás
Ballagás 2017
0

Ismerd meg az iskolát!

0

Facebook

0

Érettségi találkozó

Felvételi tájékoztató

0
All rights reserved © 2013.