FőoldalHivatalosÉletünkMúltunkSzabadidős helyszíneinkKapcsolatFelvételiElektronikus naplóÉtkezési digitnapló
Főoldal  Hivatalos  Osztályok

Osztályok

7. A osztály

Prefektus/Osztályfőnök: fr. Rockenbauer Barnabás OFM

Bednárik

Dániel

Bodakos

Bence

Édes

Péter

Erdősi

Bálint

Erős

Vince

Ferenci

Dániel

Ficzere

Márk László

Héder

Dávid Márk

Hoppál

Botond

Hrncsár

Tamás

Krámli

Gellért Péter

Ledzényi

Vince

Lévai

Levente

Petri

Domonkos

Schleich

Bence

Sturcz

Henrik

Szabó

János Levente

Tatár

Dávid

Tóbiás

Levente János

Tóth-Nyári

Kenéz Péter

Valkó

Miklós Barnabás

Verebélyi

István Pál


8.A

Prefektus: P. Zarándy Kleofás OFM

Osztályfőnök: Vizes Marianna 

Balog

Gábor Kristóf

Bandi

Attila

Baranyai

Péter

Batka

Valér

Bodolai

Zoltán

Borza

Márk

Csapó

Botond

Csete

Róbert József

Csomor

Bálint

Dobondi-Reisz

Mendel

Delényi

Zalán Dániel

Géczy

Fábián

Hábenczius

Ádám

Hammer

Vencel

Horváth

Benedek

Hudák

Gergő László

Kontur

Samuel

Kovács

Lázár Tamás

Kovács

Andor János

Krajczár

Dominik

Mészáros

László

Palkó

Péter Bendegúz

Révy

Dániel

Semegi

László András

Seszták

Bence

Szalók

Gellért

Tárnok

Zsombor

Tormási

Gergő

Varga

Roland

Viola

Krisztián

9.A

Prefektus: P. Radics Dávid OFM

Osztályfőnök: Szánthó Gellért

Ángyási

Ferenc Frigyes

Bakonyi

Gergő

Édes

Gábor

Farkas

Olivér

Fekete

József

Forgács

Benedek

Gál

Rupert Bence

Hanza

Richard

Kelemen

Viktor Kornél

Kelemen

Antal

Komlóssy

Tamás Imre

Kozma

Márton

Kukucska

Máté

Lendvai

Bence

Lukács

Bence

Magyar

Kristóf Dániel

Mogyorósi

István Gábor

Nyiri

Rafael

Pallavicini

Eduard Karl

Rácz

Zoltán

Sarkadi

Mihály Endre

Sturcz-Molnár

Tamás

Szabó

Áron

Szabó

Csaba

Szabó

Levente

Szalay

Kolos

Szmeskó

Máté

Szomolya

Bálint

Szvorényi

Mihály

Urbán

Bence Zsolt

Valigura

Tamás

Veres

Márk Dominik

Wortmann

Mihály


9. B osztály

Prefektus: P. dr. Tóth Damján OFM

Osztályfőnök: dr. Ámon Györgyné

Bárándi

Marcell

Bíró

Máté

Hanák

Levente Péter

Héder

Balázs István

Józsa

Dávid

Káldy

József Álmos

Kaposi

Botond

Kuti

Zsombor Bonifác

Lászik

Mihály András

Maradi

Ádám Péter

Mihályi

Máté

Molnár

Balázs András

Nászta

Ferenc

Nagy

János Botond

Németh

Benedek József

Papucsek

Máté Lajos

Petrovics

Bence Barnabás

Rózsahegyi

Bernát

Sashalmi

Bernát

Schönfeld

Ádám Vilmos

Serfőző

Zoltán Roland

Singovszki

Gellért

Skublics

Tamás

Szabó

Bálint

Tar

Vilmos

Tóth

Ábel

Tverdota

Kristóf László

Viczkó

Szabolcs

Walsh

Brendan Tamás

Zahorecz

Áron

Zvara

Zsolt Csongor


10.A

Prefektus: P. Hermann Áron OFM

Osztályfőnökök: Balázs Ilona és Rátkai Péter 

Ágoston

István András

Balog

Szabolcs Norbert

Batai

István Ákos

Básty

Gergely Tamás

Cziráki

Péter

Dani

Csaba Dávid

Dapev

Benedek

Dobre

Dénes

Eőry

András

Geletey

Simon Péter

Hanzi

Noel

Kiss

Botond

Kiss

Balázs Lénárd

Kocsis

Benjámin

Kocsis

Bence Bendegúz

Kovács

Pál

Kovács

Vince

Magda

Domonkos

Miczinger

Kolos

Mihály

Julián Martin

Nagy

Márton

Nébli

Gergő Márk

Szabó

Máté

Török

Balázs

Vastag

Gergely Imre

Vincze

Péter János

Winkler

Gellért


10.B

Prefektus: Fr. Rompos Norbert OFM

Osztályfőnök: Keppel Dániel

Balássy

László Zoltán

Brunczvik

Mátyás Péter

Busai

Péter

Csőre

Balázs

Fazekas

Sándor

Gajdácsi

Áron Kevin

Gelencsér

Tamás Árpád

Gerencsér

Roland

Gombkötő

Zoltán

Görbe

Máté Ferenc

Hammer

Pál

Keresztes

Kristóf

Lavicska

Bence

Marlok

Máté

Marton-Szűcs

Gergő

Matos

Kolos

Nagy

Balázs Tibor

Nagy

Tamás

Orosz

Ádám

Patziger

Balázs Viktor

Radvánszki

Ábel

Réthy

Bertalan

Ribáry

Mátyás

Szabó

Mátyás Benedek

Szántó

Bence Attila

Szodfridt

Gergely Ambrus

Torbágyi

Kende

Tóth-Nyári

Zalán Gellért


11. A osztály

Prefektus: P. Lukovits Milán  OFM

Osztályfőnök: Gyóni Erika

 

Afra

Dávid

Berente

Árpád

Csomor

László

Eőry

Zsombor Gyula

Fábián

Márk

Fazekas

Noé

Felber

Márton

Galyasi

Csanád Botond

Garamhegyi

Gellért Győző

Gärtner

Áron Bence

Gieszer

Vince

Gojdár

Lóránt Balázs

Halasi

Kristóf

Hegedűs

Domonkos

Horváth

Álmos Márton

Huszár

Imre Márton

Illés

Marcell

Járóka

Ádám

Kirsch

Péter Kristóf

Kovács

Levente Balázs

Kovács

Ákos

Krohn

István János

Merth

Boldizsár

Nagy

Dénes

Pálfi

Bence

Pataki

Martin

Schenk

Bence

Seregély

Áron

Szabó

Mátyás

Varga

Ádám Antal

Vígh

Áron

Vogel

Edvin Dominik

 

11.B

Prefektus: P. Tamás Gábor OFM

Osztályfőnök: Marek Viktor

Almási

Kornél

Andó

Bernát

Bicskei

Botond

Csíkos

Tamás

Dinnyés

Lajos Bernárd

Dömötör

Dávid Tibor

Dudás

Mór

Farkas

Zoltán

Forrás

Balázs

Germus

András Gábor

Gégöl

Zsombor László

Gyarmati

Valentin

Horváth

Máté

Illyés

Dániel

Jónás

Máté László

Király

Bence

Kis-Kéry

Gábor

Kiss

Tamás

Kubon

Balázs Döme

Lászik

Vince Attila

Markó

Tamás

Molnár

Dávid

Molnár

Levente

Nógrádi

Gergely

Patonai

Dominik Csaba

Pollmann

Norbert

Rozgonyi

Erik

Szigeti-Benedek

Marcell Sándor

Sztankó

Márton

Tornay

Levente

Tóth

Sebestyén

Török

Attila Farkas

Zsigmond

Richárd Bendegúz

Zsoldos

Kolos



12.A

Prefektus: Fr. Fejes István OFM

Osztályfőnök: Hornyák Lajos

 

Balogh

Attila

Baranya

Bence

Baráth

Richárd

Baráth

Levente

Bácskai

Zalán Áron

Benedek

András

Cseke

Péter

Csomós

János Mihály

Gábor

Áron

Géczy

Boldizsár

Horti

Kristóf

Kádár

Lőrinc

Koncsol

Mihály

Kopházi

Álmos Ferenc

Kovács

István

Kuhár

Dániel

Lendvai

Bálint

Lengyel

Nándor

Mamaev

Adam

Németh

Viktor Dávid

Sánta

Richárd István

Schmidt

Bence

Szászi

Endre Ferenc

Szili

Mátyás

Tóth

Péter Sándor

Vámosi

Gergő Ferenc

Varga

Krisztián


12.B
 

Prefektus/Osztályfőnök: P. Stipitz Árpád OFM

Ádám

Levente

Apáthy

Soma

Babartzy

László Rajmund

Bakos

Áron

Becker

Péter László

Bégányi

Gábor

Bodon

Gergely Dávid

Dobos

Ádám Csaba

Engelbrecht

Tibor Ádám

Fehérvári

Péter Bálint

Gogán

Kristóf

Héra

Barnabás

Kimmel

Máté

Kis

Csaba

Kovács

Bálint

Létássy

Vajk Dániel

Lukáts

Gábor

Mezei

Mihály

Petneházy

Zalán András

Rezsabek

Botond

Ribáry

Zsigmond

Rózsa

Zoltán Sebestyén

Rózsa

Máté Balázs

Sas

Dániel

Székely

Dániel

Szenczi

Márk Edvárd

Szimicsek

Máté

Végh

Máté

Világos

Roland

 


OK
Hírek
Ferences vetélkedő internetes fordulója
Frankában végzett papok, szerzetesek találkozója
Diákszínjátszó találkozó
Jubileumi hangverseny
Labdarúgó és kosárlabda torna
Érettségi 2017. május-június
Tankönyvrendelés
0

Ismerd meg az iskolát!

0

Facebook

0

Érettségi találkozó

Felvételi tájékoztató

0
All rights reserved © 2013.